شرکت کشت و دام قیام اصفهان با نماد زقیام در تاریخ ۲۷ اسفند ۹۶ به عنوان ۱۶۷اُمین (صد و شصت و هفتمین) شرکت نماد معاملاتی در بازار فرابورس درج گردید تا در آینده شاهد عرضه اولیه زقیام در بازار فرابورس باشیم. زقیام در گروه زراعت و خدمات وابسته قرار گرفت.

برای مشاهده معرفی مختصر شرکت  کشت و دام قیام اصفهان بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

 

یک امکان بسیار ویژه

با عضویت در کارگزاری فارابی می توانید همه عرضه اولیه را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به پای سیستم بودن هنگام عرضه اولیه خریداری کنید :)

نحوه خرید عرضه اولیه به صورت اتوماتیک کلیک کنید


برای عضویت در کارگزاری فارابی یا تغییر کارگزاری و استفاده از مزیت "عرضه اولیه خودکار" کلیک کنید


اگر در مورد گرفتن کد بورسی از کارگزاری فارابی سوالی برایتان پیش آمده  " کلیک کنید


اگر سوالی یا مشکلی در فرایند ثبت نام و آزمون آنلاین داشتید می توانید از این لینک با پشتیبان در تلگرام ارتباط برقرار کنید یا با شماره

۰۹۰۳۲۱۹۹۱۶۶ تماس بگیرید 


کانال تلگرام:  @arze_avalieh

اینستاگرام: @arze_avalieh  

معرفی شرکت

شرکت کشت و دام قیام درتاریخ ۱۳۷۲/۱۱/۱۸ ثبت و ازتاریخ ۱۳۷۳/۱/۱ فعالیت خودرا آغاز نموده است. این شرکت سهامی عام بوده و جزء واحد های تجاری بنیادمستضعفان انقلاب اسلامی می باشد.

این شرکت یک واحد دامپروری صنعتی گاوشیری نژاد هلشتاین است که تولید اصلی آن شیرخام و سایر تولیدات پرورش تلیسه و کود دامی می باشد.

شرکت قیام از لحاظ تولید، در حال حاضر رتبه اول در بین شرکت های دامپروری و کشاورزی بنیاد می باشد. علاوه بر آن بزرگترین گاوداری شیری متمرکز ایران نیز می باشد.

شرکت قیام دارای حدود ۴۸۲۰ راس دام مولد و  ۴۰۶۰ راس دوشا می باشد و جمعا ۹۱۳۰ راس دام دارا می باشد.سطح زیر کشت این شرکت حدود ۴۰ هکتارباغ پسته، ۲۰۰ هکتار کشت پائیزه و ۱۸۰ هکتار کشت بهاره می باشد .شرکت قیام در بخش های مختلف از مشاوره اساتید دانشگاه وصاحب نظران این صنعت در سطح گسترده بهره می برد.

سرمایه ثبت شده

۳۵ میلیارد تومان سرمایه ثبت شده

منبع: سایت شرکت کشت و دام قیام اصفهان